Close

Arnavutköy Moto kurye

Arnavutköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Arnavutköy moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 31 ya da 40 dk. içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Arnavutköy moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese sapmadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere 60 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Arnavutköy moto kurye olarak, bir adresten alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Arnavutköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Arnavutköy moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Arnavutköy moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Arnavutköy moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Arnavutköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.