Close

Armutlu Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içindeki kargolarınızı ivedi 1 biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Armutlu kurye hizmet ile İstanbul içerisinde birbirine uzak semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Armutlu Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat müddeti mevcut koşullara göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Armutlu Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Armutlu kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 4 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 13 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların adrese ulaştırılması işidir. Armutlu Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Armutlu Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Armutlu Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Armutlu Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Armutlu Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Armutlu Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Armutlu Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Armutlu Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 1 telefonla yerine getirilir.

Armutlu Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.