Close

Armutlu Moto Kurye

Armutlu Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Armutlu moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-43 dk. içerisinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Armutlu moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere sapmadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafe altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Armutlu moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Armutlu moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Armutlu moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Armutlu moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Armutlu moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Armutlu moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.