Close

Armutlu Acil Moto Kurye


Armutlu Acil Moto Kurye

Armutlu Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? ÇabucakÇabucak firmamızı arayın! Tesliminizi olabildiğince kısa zamanda yerine ulaştıralım. Göndermek istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz adrese ulaştıralım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken evrakların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, en yakın mesafe mıntıka 30 dk., en uzak mesafe mıntıka 75 dk. içerisinde iletilir. Kargonuz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!