Close

Armutlu Acil Kurye


Armutlu Acil Kurye

Armutlu Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HızlıcaHızlıca bizimle iletişime geçin! Ürününüzü olabildiğince yakın sürede bölgesine iletelim. Postalamak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz konuma iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu şekilde bir uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun sistemdir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen paketlerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve direk verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, en kısa mesafe adres 30 dk., en ırak yer 75 dk. içinde yetiştirilir. Tesliminiz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, işletmemiz mesuliyet olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!