Close

Arabalı Kurye

 

Motorlu kuryenin taşıyamayacağı ebat ve ağırlıklardaki farklı gönderilerin Kargo tarzı araçlar ile taşınması şeklidir. Arabalı kurye teslimatları trafik ve yol koşullarına göre aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ücretlendirme normal tarifenin beş mislidir.

 Arabalı kurye olarak, moto kuryelerin taşıyamayacağı ebatı büyük ve ağır olan koli, paket vb. gönderilerinizi sizden alarak, belirttiğiniz adreste alıcıya güvenli bir biçimde, zamanında, gecikmeden teslim ederiz. Arabalı kurye seçtiğiniz takdirde, gönderinizin büyüklüğünün bizim için önemi yoktur. Firmamız koli ya da paketinizin ağırlık veya iriliğine göre araç gönderebilmektedir. Yaklaşık 1 sa. içinde paketiniz sizden teslim alınıp, alıcıya 150 ila 200 dk. içinde emniyetle teslim edilir.

Motosikletli kuryelerin çantasında nakledemeyeceği stant, bilgisayar, ekran, PC kasası, ürün numuneleri, tablo, kırılacak seramik vb. büyüklük ve ağırlıktaki değişik gönderileriniz zamanında ve seri bir biçimde taşınır.

Arabalı kurye servisimiz moto kuryelerimizin nakledemeyeceği ebattaki gönderileriniz için ideal bir alternatiftir.

Arabalı kurye servisimiz trafik şartlarına, adrese olan uzaklığa, ve mevcut hava muhalefetine göre değişiklikler gösterebilir. Teslimat süreleri, 1 ila 3 sa. arasında farklılık gösterebilir. Takdir edersiniz ki, arabalı kurye seçeneği, hızlı motosikletli kurye kadar süratli olmayacaktır. Fakat, expres kurye niteliğinde sizlere özel servis hizmeti sunar. Paketiniz veya koliniz teslim edildikten sonra teslim bilgileri e-posta veya SMS yöntemi ile müşterimize bildirilir. Arabalı kuryemiz, teslim işini gerçekleştirdikten sonra, firma merkezimizi bilgilendirip, diğer bir görev için servise devam eder. Şayet, servis talebi yoksa, merkeze döner. Söz konusu arabalı kurye servisimizi genellikle ilkesel olarak nakliye firmaları ile çalışmayı tercih etmeyen müşterilerimiz ya da bütün gönderilerini firmamız memnuniyetinden dolayı bizim vasıtamızla yapmak isteyen müşterilerimiz seçer.

Arabalı kurye servisimizden yararlanarak birden fazla olan veya ebat olarak iri gönderilerinizi basit bir biçimde kaydettirdiğiniz adrese gönderebilirsiniz. Ekibimiz, siz kıymetli müşterilerimiz bizimle telefonla iletişim kurmanız durumunda, minimum sürede adresinize gelip, gönderinizi teslim etmek üzere alacaktır.

Arabalı kurye ile göndereceğiniz paketler, normal moto kurye fiyatının 4 katı olarak saptanmıştır.

Büyükşehirde karşılaşılan trafik veya vesair başka problemleri yaşamamak, koli ya da paketlerinizi tam zamanında alıcı adrese taşımak ve verdiğimiz hizmetten hoşnut kalmanız adına arabalı kurye servisimizi siz muhterem müşterilerimizin hizmetine vermekten onur duyar, bunun için çaba gösteririz.

Günün herhangi bir saatinde arabalı kurye gereksiniminiz olduğu takdirde, bizleri aramanız kafidir. Çözüm için varız! Hazırız!