Close

Anadolu Kavağı Moto Kurye

Anadolu Kavağı Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Anadolu Kavağı moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-42 dakika zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Anadolu Kavağı moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese sapmadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-46 dakika uzak mesafe 61 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Anadolu Kavağı moto kurye olarak, bir yerden alınıp, farklı bir yere ulaştırılacak olan, motosikletin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Anadolu Kavağı moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Anadolu Kavağı moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Anadolu Kavağı moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Anadolu Kavağı moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Anadolu Kavağı moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.