Close

Anadolu Kavağı Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içerisindeki kargolarınızı seri bir şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Anadolu Kavağı kurye hizmetiyle İstanbul içerisinde birbirine uzak yerleri arasında en çok 6 saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Anadolu Kavağı Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi süresi eldeki koşullara göre az zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Anadolu Kavağı Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Anadolu Kavağı kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 13 ila 53 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların mevkiye ulaştırılması işidir. Anadolu Kavağı Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 5 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Anadolu Kavağı Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Anadolu Kavağı Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Anadolu Kavağı Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Anadolu Kavağı Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Anadolu Kavağı Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Anadolu Kavağı Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki paketler için tüm İstanbul ilinin kapsamında Anadolu Kavağı Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Anadolu Kavağı Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen firma yada kişiye e-mail veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.