Close

Anadolu Kavağı Acil Moto Kurye


Anadolu Kavağı Acil Moto Kurye

Anadolu Kavağı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde sizlere yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizi arayın! Gönderinizi kısa bir zamanda yerine ulaştıralım. Postalamak istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz adrese iletelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu şekilde bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzendir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken gönderilerin dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, yakın mesafe mıntıka 30 dk., en uzak mıntıka 75 dk. içerisinde teslim edilir. Teslimatınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, firmamız zeval değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!