Close

Anadolu Hisarı Moto Kurye

Anadolu Hisarı Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Anadolu Hisarı moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilmektedir. Anadolu Hisarı moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese gitmeden gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-46 dakika uzak mesafeye 61 yada 80 dk sürebilmektedir.

Anadolu Hisarı moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, farklı bir mevkiye götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Anadolu Hisarı moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Anadolu Hisarı moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Anadolu Hisarı moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Anadolu Hisarı moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Anadolu Hisarı moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.