Close

Anadolu Hisarı Kurye

Moto kurye servisinin ana görevi gün içerisindeki paketlerinizi ivedi bir şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Anadolu Hisarı kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 4 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Anadolu Hisarı Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi süresi eldeki koşullara göre en çabuk sürede yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Anadolu Hisarı Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Anadolu Hisarı kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 53 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin mevkiye götürülmesi işidir. Anadolu Hisarı Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 5 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Anadolu Hisarı Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Anadolu Hisarı Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Anadolu Hisarı Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Anadolu Hisarı Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet yükseliyorsa, Anadolu Hisarı Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Anadolu Hisarı Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul ilinin kapsamında Anadolu Hisarı Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Anadolu Hisarı Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen kurum veya şahısa e-mail yada kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.