Close

Anadolu Hisarı Acil Moto Kurye


Anadolu Hisarı Acil Moto Kurye

Anadolu Hisarı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde kurumumuzu arayın! Malınızı kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu sistem uygulanmıştır.

8 saat içinde çözülmesi düşünülür. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu düzendir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken teslimatların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve hemen götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., uzak adres 75 dk. içerisinde verilir. Teslimatınız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olur ise, işletme şirketimiz zeval değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanır. Her şekil boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!