Close

Anadolu Hisarı Acil Kurye


Anadolu Hisarı Acil Kurye

Anadolu Hisarı Acil Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde şirketimizi arayın! Belgenizi yakın bir zamanda semtine teslim edelim. Ulaştırmak istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz yere postalayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu düzen düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen teslimlerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğru bir şekilde iletilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye postalama süreleri, kısa mesafe konum 30 dk., ırak bölge 75 dk. içinde yollanır. İletiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, şirketimiz yetkili olamaz. Şayet iletiniz çok fazla hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!