Close

Ambarlı Moto Kurye

Ambarlı Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Ambarlı moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 33 ya da 40 dk. içinde teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Ambarlı moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese gitmeden teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere 61 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Ambarlı moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, farklı bir mevkiye ulaştırılacak olan, moto kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Ambarlı moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Ambarlı moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Ambarlı moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Ambarlı moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Ambarlı moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.