Close

Ambarlı Acil Moto Kurye


Ambarlı Acil Moto Kurye

Ambarlı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde firmamızı arayın! Tesliminizi kısa bir sürede adresine teslimatını yapalım. Ulaştırmak istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz bölgeye postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu düzen ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzendir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken evrakların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, yakın mesafe bölge 30 dk., en uzak mesafe konum 75 dk. içerisinde iletilir. Teslimatınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olur ise, kurumumuz zeval değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal kargonun 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan sizler için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!