Close

Ambarlı Acil Kurye


Ambarlı Acil Kurye

Ambarlı Acil Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bizimle iletişime geçin! Ürününüzü yakın bir vakitte mevkisine gönderelim. Yollamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz semte gönderelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen paketlerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve direk götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, kısa mesafe semt 30 dk., en ırak semt 75 dk. içinde yetiştirilir. İletiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, işletmemiz yetkili olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal postanın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!