Close

Ambarlar Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içindeki paketlerinizi hızlı 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Ambarlar kurye ile İstanbul’un birbirine uzak adresleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Ambarlar Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Ambarlar Kurye servisiyle normalin dışındaki koşullarda teslimat zamanı mevcut duruma göre az zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Ambarlar Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Ambarlar kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 4 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların ikamete ulaştırılması işidir. Ambarlar Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Ambarlar Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Ambarlar Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Ambarlar Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Ambarlar Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı ücret artıyorsa, Ambarlar Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Ambarlar Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Ambarlar Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 1 telefonla yerine getirilir.

Ambarlar Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 92 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.