Close

Ambarlar Moto kurye

Ambarlar Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Ambarlar moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde alınır ve alıcı adrese teslim edilir. Ambarlar moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının bulunduğu adrese nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere gitmeden teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye 60-81 dk sürmektedir.

Ambarlar moto kurye hizmetiyle, bir adresten alınarak, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Ambarlar moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Ambarlar moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Ambarlar moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Ambarlar moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Ambarlar moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.