Close

Ambarlar Acil Moto Kurye


Ambarlar Acil Moto Kurye

Ambarlar Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? DerhalDerhal bizimle irtibata geçin! Kargonuzu en kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz mevkiye postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu düzen uygulanmıştır.

7 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken kargoların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en yakın yer 30 dk., en ırak adres 75 dk. içerisinde gönderilir. Gönderiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal teslimin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan sizler için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!