Close

Ambarlar Acil Kurye


Ambarlar Acil Kurye

Ambarlar Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HemenHemen arayın! İletinizi en yakın zamanda semtine teslim edelim. Yollamak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz yere gönderelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için böyle bir sistem düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu bir sitemdir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen postaların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen postalanır. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslimat süreleri, en kısa konum 30 dk., uzak bölge 75 dk. içinde kargolanır. Paketiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Şayet postanız oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!