Close

Altunizade Moto Kurye

Altunizade Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Altunizade moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 30-44 dakika içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Altunizade moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe 60-82 dakika kadar sürmektedir.

Altunizade moto kurye olarak, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Altunizade moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Altunizade moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Altunizade moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Altunizade moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Altunizade moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.