Close

Altunizade Acil Moto Kurye


Altunizade Acil Moto Kurye

Altunizade Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal kurumumuzu arayın! Malınızı en kısa zamanda yerine ulaştıralım. Teslimatını istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese teslim edelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir duzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken teslimatların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve hemen iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., uzak mıntıka 75 dk. içerisinde verilir. Gönderiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olur ise, işletme şirketimiz sorumlu değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!