Close

Altıyol Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki paketlerinizi süratli bir biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Altıyol kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en çok üç saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Altıyol Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Altıyol Kurye servisiyle olağanın dışındaki durumlarda gönderi müddeti eldeki duruma göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Altıyol Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Altıyol kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 53 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların yerine götürülmesi işidir. Altıyol Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 5 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Altıyol Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Altıyol Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Altıyol Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Altıyol Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, Altıyol Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Altıyol Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul kapsamında Altıyol Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Altıyol Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen şirket veya kişiye e-mail veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.