Close

Altıyol Moto Kurye

Altıyol Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Altıyol moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 32 ya da 40 dakika zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılır. Altıyol moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-46 dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

Altıyol moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Altıyol moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Altıyol moto kurye, gece kurye hizmetini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Altıyol moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Altıyol moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Altıyol moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır