Close

Altıyol Acil Moto Kurye


Altıyol Acil Moto Kurye

Altıyol Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? AcilenAcilen ulaşın! Teslimatınızı kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Teslimatını istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz bölgeye teslim edelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir duzen ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken belgelerin dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğru bir şekilde gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, yakın bölge 30 dk., ırak konum 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Evrakınız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, şirketimiz zeval değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal kargonun 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!