Close

Altınşehir Moto kurye

Altınşehir Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Altınşehir moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılır. Altınşehir moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafeye altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Altınşehir moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Altınşehir moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Altınşehir moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Altınşehir moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Altınşehir moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Altınşehir moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.