Close

Altınşehir Kurye

Moto kurye hizmetinin ana görevi gün içerisindeki gönderilerinizi süratli 1 şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Altınşehir kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Altınşehir Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi vakti eldeki şartlara göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Altınşehir Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Altınşehir kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 3 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 12 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların yerine ulaştırılması işidir. Altınşehir Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Altınşehir Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Altınşehir Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Altınşehir Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Altınşehir Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet yükseliyorsa, Altınşehir Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Altınşehir Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul kapsamında Altınşehir Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 1 telefonla yerine getirilir.

Altınşehir Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici kurum veya şahısa e-posta yada sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.