Close

Alibeyköy Moto Kurye

Alibeyköy Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Alibeyköy moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 33 ya da 40 dakika içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilir. Alibeyköy moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu adrese nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe 30-47 dk uzak mesafelere 60-81 dakika sürmektedir.

Alibeyköy moto kurye hizmetiyle, bir yerden alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Alibeyköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Alibeyköy moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Alibeyköy moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Alibeyköy moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Alibeyköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.