Close

Alibeyköy Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki gönderilerinizi süratli bir biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Alibeyköy kurye ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en fazla 7 saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen mevkiye nakledilmesi hemen hemen 5 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Alibeyköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat zamanı mevcut şartlara göre en az zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Alibeyköy Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Alibeyköy kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 14 ila 54 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin ikamete götürülmesi işidir. Alibeyköy Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 6 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Alibeyköy Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Alibeyköy Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım  masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Alibeyköy Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Alibeyköy Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Alibeyköy Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Alibeyköy Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul kapsamında Alibeyköy Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Alibeyköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 90 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.