Close

Alibeyköy Acil Moto Kurye


Alibeyköy Acil Moto Kurye

Alibeyköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde sizlere ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? DerhalDerhal bizi arayın! Gönderinizi en kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Yollamak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz bölgeye gönderelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir sistem ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken gönderilerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru yollanır. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye kargolama vakitleri, en yakın bölge 30 dk., en uzak konum 75 dk. içerisinde teslim edilir. Gönderiniz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olursa, firmamız sorumlu değildir. Lakin teslimatınız fazla acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!