Close

Alemdağ Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içindeki paketlerinizi ivedi 1 biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Alemdağ kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Alemdağ Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Alemdağ Kurye olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat müddeti mevcut duruma göre kısa sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Alemdağ Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Alemdağ kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 52 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların adrese götürülmesi işidir. Alemdağ Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 4 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Alemdağ Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Alemdağ Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Alemdağ Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Alemdağ Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Alemdağ Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Alemdağ Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul kapsamında Alemdağ Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Alemdağ Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 92 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici şirket yada şahısa e-posta yada kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.