Close

Alemdağ Moto kurye

Alemdağ Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Alemdağ moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 32 ya da 40 dk. içerisinde teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Alemdağ moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Alemdağ moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, başka bir adrese götürülecek olan, kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Alemdağ moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

Alemdağ moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Alemdağ moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Alemdağ moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Alemdağ moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.