Close

Alemdağ Acil Moto Kurye


Alemdağ Acil Moto Kurye

Alemdağ Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak kurumumuzu arayın! Malınızı olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. İletmek istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye götürelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken teslimatların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve hemen verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., uzak konum 75 dk. içerisinde verilir. Kargonuz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olur ise, işletme şirketimiz sorumlu değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!