Close

Alemdağ Acil Kurye


Alemdağ Acil Kurye

Alemdağ Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HızlıcaHızlıca şirketimizi arayın! Belgenizi olabildiğince yakın vakitte mevkisine gönderelim. Göndermek istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz semte ulaştıralım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun sistemdir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen teslimlerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğru bir şekilde götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, en kısa mesafe semt 30 dk., ırak semt 75 dk. içinde yollanır. Tesliminiz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, şirketimiz mesuliyet olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal postanın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!