Close

Aksaray Moto Kurye

Aksaray Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Aksaray moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 30-43 dk. içerisinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Aksaray moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese uğramadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Aksaray moto kurye servisiyle, bir adresten alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Aksaray moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Aksaray moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Aksaray moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Aksaray moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Aksaray moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.