Close

Aksaray Acil Moto Kurye


Aksaray Acil Moto Kurye

Aksaray Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? AcilenAcilen bizimle irtibata geçin! Kargonuzu kısa zamanda yerine ulaştıralım. İletmek istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz adrese götürelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken kargoların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve direk postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, yakın mıntıka 30 dk., en ırak mıntıka 75 dk. içerisinde gönderilir. Evrakınız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, işletmemiz zeval değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!