Close

Akmerkez Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içerisindeki paketlerinizi süratli 1 biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Akmerkez kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Akmerkez Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat süresi mevcut koşullara göre en çabuk sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Akmerkez Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Akmerkez kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 2 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların mevkiye götürülmesi işidir. Akmerkez Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Akmerkez Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Akmerkez Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Akmerkez Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Akmerkez Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı ücret artıyorsa, Akmerkez Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Akmerkez Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul kapsamında Akmerkez Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 1 telefonla yerine getirilir.

Akmerkez Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.