Close

Akmerkez Acil Kurye


Akmerkez Acil Kurye

Akmerkez Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HızlıcaHızlıca arayın! İletinizi olabildiğince yakın sürede bölgesine iletelim. Teslimatını istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz konuma teslim edelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için böyle bir duzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen postaların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen yollanır. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye kargolama vakitleri, en kısa mesafe adres 30 dk., uzak yer 75 dk. içinde kargolanır. Tesliminiz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Lakin teslimatınız fazla önemli ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!