Close

Akatlar Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içindeki paketlerinizi süratli bir biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Akatlar kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen mevkiye ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Akatlar Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Akatlar Kurye olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi müddeti eldeki koşullara göre en az zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Akatlar Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Akatlar kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 51 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların yerine götürülmesi işidir. Akatlar Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 3 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Akatlar Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Akatlar Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Akatlar Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Akatlar Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Akatlar Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Akatlar Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Akatlar Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Akatlar Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 91 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici firma veya kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.