Close

Akatlar Moto kurye

Akatlar Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Akatlar moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 30-41 dk. içinde alınır ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Akatlar moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese gitmeden paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-45 dakika uzak mesafe altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Akatlar moto kurye olarak, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, farklı bir mevkiye götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Akatlar moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Akatlar moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Akatlar moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Akatlar moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Akatlar moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.