Close

Akatlar Acil Kurye


Akatlar Acil Kurye

Akatlar Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çok çabukÇok çabuk şirketimizi arayın! Belgenizi yakın sürede bölgesine iletelim. Yollamak istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle istediğiniz konuma gönderelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için böyle bir sistem hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen teslimlerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğru bir şekilde verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, kısa adres 30 dk., ırak yer 75 dk. içinde yollanır. Postanız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, şirketimiz yetkili olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal iletinin 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!