Close

Akaretler Acil Moto Kurye


Akaretler Acil Moto Kurye

Akaretler Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde ulaşın! Teslimatınızı kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. İletmek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye götürelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu uygulama uygulanmıştır.

4 saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun düzendir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken belgelerin dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğru bir şekilde kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., ırak adres 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Teslimatınız yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, şirketimiz zeval değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!