Close

Acarkent Kurye

Moto kurye servisinin ana amacı gün içerisindeki kargolarınızı hızlı bir şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Acarkent kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak mevkileri arasında en çok 4 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Acarkent Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Acarkent Kurye olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi müddeti eldeki duruma göre en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Acarkent Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Acarkent kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 11 ila 51 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların adrese ulaştırılması işidir. Acarkent Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 3 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Acarkent Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Acarkent Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Acarkent Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Acarkent Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Acarkent Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Acarkent Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul ilinin kapsamında Acarkent Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Acarkent Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen şirket veya kişiye e-mail veya kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.