Close

Acarkent Moto kurye

Acarkent Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Acarkent moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30 ya da 40 dakika zamanda teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılır. Acarkent moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese gitmeden kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-45 dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Acarkent moto kurye hizmetiyle, bir yerden alınarak, farklı bir mevkiye götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Acarkent moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Acarkent moto kurye, gece kurye hizmetini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Acarkent moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Acarkent moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Acarkent moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.