Close

Acarkent Acil Moto Kurye


Acarkent Acil Moto Kurye

Acarkent Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde sizlere yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? AcilenAcilen bizi arayın! Gönderinizi kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Kargolamak istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle dilediğiniz bölgeye kargolayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için bu sistem ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzendir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken gönderilerin dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, yakın bölge 30 dk., en uzak konum 75 dk. içerisinde teslim edilir. Evrakınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, firmamız zeval değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal kargonun 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanır. Her şekil boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!