Close

Acarkent Acil Kurye


Acarkent Acil Kurye

Acarkent Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çok çabukÇok çabuk bize ulaşın! Paketinizi yakın vakitte mevkisine gönderelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle istediğiniz semte postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu düzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu bir uygulamadır.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen iletilerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, kısa semt 30 dk., en uzak mesafe semt 75 dk. içinde ulaştırılır. Postanız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal postanın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!