Close

5.Levent Moto Kurye

5.Levent Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

5.Levent moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 46 ya da 40 dakika içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılır. 5.Levent moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

5.Levent moto kurye olarak, bir adresten alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

5.Levent moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

5.Levent moto kurye, gece kurye hizmetini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra 5.Levent moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

5.Levent moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

5.Levent moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.