Close

5.Levent Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki paketlerinizi süratli 1 şekilde yerine teslim edilebilmektedir. 5.Levent kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak yerleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda 5.Levent Kurye‘nin express kurye (ekspres kurye) servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki durumlarda gönderi zamanı eldeki koşullara göre en çabuk sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

5.Levent Vip Kurye

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize 5.Levent Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. 5.Levent kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 21 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

5.Levent Gece Kurye

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların mevkiye ulaştırılması işidir. 5.Levent Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre 5.Levent Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

5.Levent Kiralık kurye

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. 5.Levent Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri 5.Levent Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, 5.Levent Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, 5.Levent Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. 5.Levent Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

5.Levent Arabalı Kurye

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul kapsamında 5.Levent Kurye arabalı kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 5 telefonla yerine getirilir.

5.Levent Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen şirket veya kişiye e-mail veya sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.