Close

5.Levent Acil Moto Kurye

5.Levent Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? ÇabucakÇabucak ulaşın! Teslimatınızı olabildiğince kısa zamanda yerine ulaştıralım. Göndermek istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz adrese ulaştıralım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken belgelerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, en yakın mesafe mıntıka 30 dk., ırak mıntıka 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Kargonuz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!