Close

5.Levent Acil Kurye

5.Levent Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HızlıcaHızlıca iritbata geçin! Postanızı olabildiğince yakın sürede bölgesine iletelim. Postalamak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz konuma iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu şekilde bir uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun sistemdir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen dökümanların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, en kısa mesafe adres 30 dk., en uzak yer 75 dk. içinde postalanır. Tesliminiz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!